Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

NOWINKI - Wiosenna kolekcja szminek Lasting Finish by Kate Sugar'N'Spice Spring Collection RIMMEL

Rozpocznij wiosnę z nową kolekcją szminek od Kate Moss! Po ogromnym sukcesie zimowej kolekcji, Kate powraca z nową linią świeżych odcieni. Cztery nowe kolory wzbogacono czarnymi diamentami. Dzięki tej unikalnej formule odbijającej światło, kolor nabrał intensywnej głębi. Zachwycaj delikatnością, uwodź kolorem!
Jako prawdziwa trendsetterka, Kate Moss wie, co jest modne tej wiosny.
Dlatego po ogromnym sukcesie debiutanckiej kolekcji szminek zaprojektowanych dla Rimmel, modelka powraca z czterema zupełnie nowymi odcieniami szminki Lasting Finish.
Dzięki współpracy ze specjalistą od koloru powstała niesamowicie lekka i świeża kolekcja, która jednocześnie jest wyjątkowo magnetyzująca i seksowna.
Sięgnij po szminkę, która w pełni oddaje dynamiczną atmosferę tego sezonu!

Kolekcja Sugar’N’Spice doskonale wpisuje się w najgorętsze trendy tego sezonu – jest niezwykle słodka, ale jednocześnie nawiązuje do stylu glam rock.

Sama Kate tak mówi o kolekcji: „Pomimo tego, że zawsze będę miała swoje ulubione odcienie, uwielbiam nowości, które oddają styl danego sezonu. Na wiosnę, chciałam pobawić się świeżymi i odważnymi kolorami, które sprawiają, że kobiety będą wyglądać kobieco, ale z pazurem. Moja nowa linia szminek Lasting Finish zawiera kolory dla wszystkich kobiet, od subtelnych naturalnych kolorów aż po spektakularne odcienie wiśni. Jak zawsze, intensywny kolor jest długotrwały i łatwy w aplikacji.”

Żeby podkreślić unikalność nowej kolekcji, długotrwały kremowy kolor został wzbogacony w odbijające drobinki czarnych diamentów, które nadają kolorom wyjątkowej głębi oraz intensywności.
Również zapach szminek został zmieniony. Nowy delikatny zapach fiołków ma kojarzyć się z wiosną.
Eleganckie, matowo-czarne opakowanie sygnowane imieniem Kate z serduszkiem, tym razem jest w kolorze różowym, który jako bardziej subtelny doskonale oddaje wiosenny nastrój.

Pomadki są dostępne (zaczęły się pojawiać) w sklepach już od początku kwietnia.

poj. 4g - ok. 17zł


Info: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...