Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

niedziela, 5 lipca 2015

ZDOBYCZE & OPINIA – Kolejne zamówienie na eZebra i porównanie do innej drogerii internetowej

Długo zastanawiałam się czy zamieścić taki post. Od razu na wstępie napiszę, że nie jest to post sponsorowany ani żadna współpraca!

Po zakupach jestem molestowana automatycznymi meilami o wystawienie opinii, więc postanowiłam, że jeśli dojrzeję do takiej decyzji to zrobię to "na swoim podwórku" ;)
W maju poczyniłam 9 zakupy (od 2013roku, jeśli dobrze liczę) w sklepie on-line eZebra i być może szykują się kolejne…

Pierwszy zakup został zawarty przez Allegro, podczas którego automatycznie założono mi konto na oficjalnej stronie sklepu. Przyznam, iż nie byłam z tego faktu zadowolona… Jakim prawem bez mojej zgody??? Konto jednak zostało, bo szczerze mówiąc zapomniałam napisać do sklepu o jego likwidację… I jak widać okazało się jednak przydatne ;)

Przez te 2 lata zakupów na eZebrze nie mogę się do niczego przyczepić. Kosmetyki przychodzą w kopercie bąbelkowej, dodatkowo starannie owinięte w folię bąbelkową. Zawsze wybierałam najtańszą opcję wysyłki i za każdym razem paczka normalnie docierała do mnie w całości, bez żadnych przygód po drodze. Nigdy też nie trafiła mi się purchawa (tj. przeterminowany/stary kosmetyk).

Korzystałam też z usług innych drogerii on-line, ale najwięcej zamówień popełniłam na pasiastej ;)
Poniżej umieszczam "tabelkę" z ostatnimi moimi zdobyczami z eZebry w porównaniu do cen z innej (znanej z YouTube) e-drogerii.

Różnica jest, prawda?
Kwota mojego zamówienia wyszła jeszcze mniejsza, ponieważ skorzystałam ze stałego 5% rabatu i załapałam się na darmową wysyłkę :D

Zamawiałyście coś z pasiastej drogerii? Byłyście zadowolone?
Jak widać ja jestem i mam nadzieję, że to się nie zmieni! :)
Pozdrawiam po dłuuugiej nieobecności ;)
Marta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...