Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

niedziela, 6 listopada 2011

NOWINKI - Trzy limitowane trend edycje Modowe Wariacje od WIBO

Tylko u Wibo znajdziesz 3 propozycje na najmodniejszy manicure, prosto ze światowych stolic mody!

1. Duo French Manicure
Rewolucja w french manicure. Porzuć stary klasyczny french manicure i baw się kolorem. Proponujemy najmodniejsze zestawy kolorystyczne wprost z wybiegów mody. Wybierz ekstrawagancki manicure i bądź trend seterką wśród znajomych. Każdym z naszych setów kolorystycznych możesz wykonać dwa różne manicure. Łącz kolory w dowolny sposób i daj się ponieść modowym wariacjom. Każdy z naszych kolorów jest zaprojektowany tak, aby zapewnić intensywny i głęboki kolor już przy pierwszej warstwie lakieru.
poj. 2x5ml - 9,79zł


2. Crocodile Skin
Innowacyjny lakier na bazie wody, tworzący niesamowitą wzór skóry krokodyla na twoich paznokciach. Elegancki i subtelny wzór w czterech super modnych odcieniach.
poj. 9,5ml - 9,99zł


3. So Matte
Matowy lakier do paznokci dla kobiet ceniących sobie wyszukany styl i elegancję. Paznokcie w całkiem nowej, nowoczesnej odsłonie. Intrygujący i nowoczesny manicure.
poj. 7ml - 6,79złInfo: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...