Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

niedziela, 13 listopada 2011

NOWINKI - Gama produktów do demakijażu Skóra Wrażliwa Essentials GARNIER

Nowa gama Essentials łączy naturalne składniki aby ukoić i idealnie oczyścić skórę.

1. Mleczko do demakijażu - usuwa zanieczyszczenia, w tym toksyny.
Kojące mleczko do demakijażu usuwa makijaż jednym gestem, bez wysuszania. Skóra jest bardziej oczyszczona, miękka i komfortowa. Zapomnij o uczuciu ściągnięcia! Formuła wzbogacona w kojący ekstrakt z nenufaru nie ma zapachu oraz nie zawiera alkoholu i barwników.
* Czy kojące mleczko do demakijażu Garnier Essentials jest stworzone dla mnie?
Tak, jeśli Twoja skóra jest wrażliwa lub szybko ulega podrażnieniom podczas demakijażu oraz jeśli poszukujesz łatwego i delikatnego preparatu do demakijażu skóry twarzy i oczu.
* Jak stosować?
Wykonaj demakijaż twarzy, oczu i szyi za pomocą wacika nasączonego produktem, bez pocierania.
* Rezultaty = Mleczko usuwa makijaż, bez wysuszania.
Skóra jest oczyszczona i miękka, a Ty zapomnisz o uczuciu ściągnięcia. Dzięki formule wzbogaconej w kojący ekstrakt z nenufaru nie ma zapachu. Mleczko nie zawiera alkoholu, ani barwników.
poj. 200ml - ok. 16zł

2. Płyn do demakijażu 2w1 - usuwa makijaż wodoodporny.
Kojący płyn do demakijażu łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej, by zapewnić ekspresowy demakijaż jednym gestem (faza przezroczysta). Pozbawiona osadu i doskonale oczyszczona skóra odzyskuje miękkość i komfort. Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
* Czy kojący płyn do demakijażu 2w1 Garnier Essentials jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli Twoja skóra jest wrażliwa lub łatwo ulega podrażnieniom podczas demakijażu i poszukujesz szybkiego preparatu do demakijażu, który bez potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż.z potrzeby pocierania usuwa nawet wodoodporny makijaż.
* Jak stosować?
Wstrząśnij flakonem, aby zmieszać dwie fazy. Wykonaj demakijaż twarzy i oczu za pomocą wacika nasączonego produktem.
* Rezultaty = Pozbawiona osadu i doskonale oczyszczona skóra odzyskuje miękkość i komfort.
Płyn łączy skuteczność fazy olejowej (faza niebieska) ze świeżością fazy wodnej (faza przezroczysta). Dwufazowa formuła płynu wzbogacona w ekstrakt roślinny i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu, nie zawiera alkoholu i nie wymaga pocierania.
poj. 200ml - ok. 16zł

3. Płyn do demakijażu oczu - daje uczucie komfortu.
Kojący płyn do demakijażu usuwa tusz do rzęs z delikatnej skóry wokół oczu. Demakijaż oczu jest doskonały, a skóra wokół nich komfortowa i bardziej odświeżona. Formuła płynu wzbogacona w ekstrakt z roślin i kojącą prowitaminę B5 nie ma zapachu oraz nie zawiera alkoholu i barwników.
* Czy kojący płyn do demakijażu oczu Garnier Essentials jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli masz wrażliwą skórę oczu i poszukujesz preparatu do demakijażu, który jest delikatny i skuteczny. Płyn został przetestowany pod kontrolą okulistyczną.
* Jak stosować?
Nasącz wacik kosmetyczny preparatem do demakijażu i przetrzymaj przez kilka sekund na oku. Następnie delikatnie przesuwaj wacik, wykonując ruch od wewnątrz do zewnątrz.
* Rezultaty = Demakijaż jest doskonały, a Twoja skóra wokół oczu zyskuje uczucie komfortu i jest odświeżona.
Płyn usuwa tusz do rzęs z delikatnej skóry wokół oczu. Formuła płynu wzbogacona jest w ekstrakt z roślin i kojącą prowitaminę B5. Nie ma zapachu oraz nie zawiera alkoholu ani barwników.
poj. 150ml - ok. 16zł

4. Tonik witaminowy - oczyszcza, odświeża i łagodzi.
Kojący tonik witaminowy uwalnia skórę od pozostałości zanieczyszczeń i koi uczucie dyskomfortu. Skóra staje się czysta, świeża i wzmocniona. Formuła wzbogacona w kojący ekstrakt z nenufaru nie ma zapachu oraz nie zawiera alkoholu i barwników.
* Czy kojący tonik witaminowy Garnier Essentials jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli Twoja skóra jest wrażliwa lub szybko ulega podrażnieniom podczas demakijażu oraz jeśli poszukujesz preparatu witaminowego, który ją wzmacnia, odświeża i łagodzi.
* Jak stosować?
Po wykonaniu demakijażu nanieś na skórę twarzy kojący tonik witaminowy za pomocą wacika. Pozostaw do naturalnego wyschnięcia.
* Rezultaty = Skóra staje się czysta, świeża i wzmocniona.
Tonik uwalnia skórę od pozostałości zanieczyszczeń i koi uczucie dyskomfortu. Formuła wzbogacona w kojący ekstrakt z nenufaru nie ma zapachu oraz nie zawiera alkoholu ani barwników.
poj. 200ml - ok. 16zł


Info: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...