Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

czwartek, 30 czerwca 2011

NOWINKI - Tusz do rzęs Bomb Lashes Maximum Volume Mascara Carbon Black BELL

Marzysz o bombowych, kruczoczarnych rzęsach? Ekstrawydłużonych, ekstrarozczesanych i ekstrapogrubionych?
O czymkolwiek marzysz to się stanie! Każde z tych, pozornie trudnych zadań to pestka dla Bomb Lashes Maximum volume Mascara Carbon Black. Zatem odliczaj! Raz, dwa, trzy... BUUUUUM!!!!!!Bomb Lashes Maximum Volume Mascara Carbon Black to tusz do rzęs nowej generacji!
Zawdzięcza swoje działanie aktywnym składnikom - roślinnym komórkom macierzystym Phyto-Energy Cells, stymulującym rzęsy do szybkiego wzrostu.
Wyposażony w nowoczesną szczoteczkę Flexi-Bomb Brush o obłym kształcie, spektakularnie modelującą, wydłużającą i pogrubiającą rzęsy.
Za bombowy efekt makijażu oczu odpowiada także perfekcyjna, delikatna formuła kosmetyku. Kruczoczarna, doskonale i na dłuuuuugo przylegająca do pojedynczych rzęs. Nie rozmazuje się i nie pozostawia nieestetycznych grudek.


poj. ? - ok. 14zł


Info: materiały prasowe

3 komentarze:

 1. zapraszam do mnie na rozdanie;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka dziwna szczoteczka! Chętnie bym jej spróbowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłam ten tusz z jakieś 3 tygodnie temu, ale jeszcze nawet go nie otworzyłam, bo nie maluję się ostatnio i nie chcę żeby zasechł...
  Pani w drogerii miała tester szczoteczki, więc przed zakupem obmacałam ;) Fajne wrażenie sprawia!

  OdpowiedzUsuń

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...