Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

wtorek, 20 sierpnia 2013

NOWINKI - Mineralny puder High Definition Bamboo Fixer HEAN

Puder mineralny Bamboo to kolejny kosmetyk z serii High Definition firmy Hean. Polecany jest do utrwalania makijażu, w tym również makijażu scenicznego, który zapewni najwyższy stopień zmatowienia skóry.
Bambusowy puder utrwalający makijaż (fixer) to niezwykle drobny, miękki i delikatny puder, który po nałozeniu na skórę błyskawicznie wtapia się w nią oraz staje się niewidoczny.
Polecany jest szczególnie dla osób z cerą mieszaną lub tłustą. Doskonale matuje twarz oraz silnie pochłania nadmiar sebum, przez wiele godzin po jego nałożeniu, dlatego jest idealnym kosmetykiem dla osób ze skłonnością do przetłuszczania.

Dodatkowo nie wysusza skóry, a dzięki zawartości protein jedwabiu oraz masła Cupuacu, nadaje wyjątkowo gładkie i matowe wykończenie makijażu. Optycznie zmniejsza pory!

Dostępny w 3 wariantach kolorystycznych:


Poj. 8g - 17,00zł


Info: materiały prasowe


Kolejna nowość, tym razem od Hean :)
Nigdy nie miałam bambusowego pudru i ten prezentuje się ciekawie.
Może po nowym roku się na niego zasadzę ;)
Muszę tylko pozużywać to co mam...


1 komentarz:

  1. pierwsze słyszę o bambusowym pudrze, uzywam tego typu, ale mineralów od Era Minerals i są swietne, choć drozsze :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...