Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

poniedziałek, 17 października 2011

NOWINKI - Bezparabenowe cienie prasowane JOKO Cosmetics

Odmienione cienie JOKO to propozycja 15 paletek, na które składa się 45 nowych kolorów.
Starannie dobrane zestawy umożliwiają tworzenie różnorodnych makijaży od stonowanych i eleganckich po seksowne, przeznaczone na wieczorne wyjścia.

Cienie prasowane JOKO zostały ulepszone i nie zawierają parabenów. Dzięki nowej formule cienie mają lepsze właściwości pielęgnacyjne i dłużej trzymają się na powiekach. Zostały wzbogacone o aktywny olej winogronowy, który ma działanie nawilżające, łagodzi podrażnienia i jest skutecznym antyoksydantem, co sprawia, że zapobiega procesom starzenia się skóry.

W ofercie znajduje się:

5 paletek Duo
poj. ? - ok. 23zł


5 paletek Trio
poj. ? - ok. 24zł


5 paletek Quattro
poj. ? - ok. 25zł

Wszystkie cienie mają satynowe wykończenie i dobrze łączą się ze sobą, dzięki czemu wykonanie makijażu staje się czystą przyjemnością.


Makijaż JOKO na jesień-zimę 2011/2012 to przede wszystkim przyciemnione, kocie oko, które ma przyciągać spojrzenia i z każdej kobiety wydobywać naturalne piękno.


Info: materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...