Zabrania się kopiowania, powielania lub jakiegokolwiek innego wykorzystywania w całości lub we fragmentach jakichkolwiek informacji lub zdjęć z serwisu internetowego http://tuRmaNIOwo.blogspot.com/ bez mojej wiedzy i zgody (podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

NOWINKI - Błyszczyki Vinyl Max RIMMEL

Marka Rimmel London prezentuje nowe, soczyste, idealnie kryjące i nie klejące ust błyszczyki Vinyl Max!
Innowacyjny, duży aplikator, który ma niewielkie wgłębienie na końcu, pozwala na pomalowanie ust za jednym pociągnięciem.Efekt, który uzyskamy dzięki nowemu błyszczykowi Rimmel London Vinyl Max, jest bardziej zmysłowy niż wcześniej. Błyszczyk nadaje wyrazisty połysk, a dzięki dużemu aplikatorowi usta pokrywają się kolorem już przy jednym muśnięciu.
Powiększająca usta formuła wypełnia drobne linie i wygładza nawet najbardziej spierzchnięte usta. Lekka, nie klejąca się konsystencja zapewnia komfort i wygodę makijażu przez wiele godzin.

Innowacyjny szeroki aplikator to rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione. Obfite i powiększone usta uzyskamy nakładając Vinyl Max na całą ich powierzchnię. Natomiast jeżeli chcemy skupić światło na centralnej części ust i optycznie, ale nieco subtelniej je powiększyć usta, to nakładamy błyszczyk jedynie na środek ust.


Błyszczyki Vinyl Max są dostępne w 6 modnych odcieniach, od cielistych, przez koralowe, pastelowe aż po wyrazisty amarantowy akcent:
* Legend - delikatny blask na co dzień;
* Excess - urocza dziewczęcość;
* Breathless - klasyczny neutralny szyk;
* Outrageous - podkreślający opaleniznę koral;
* Glorious - energia i radość w kolorze magenty;
* Goddess - luksusowa elegancja prosto z Londynu.

poj. 8ml - ok. 21zł

Info: materiały prasoweKILKA SŁÓW ODE MNIE ;)

Od 25.08.2011 do 07.09.2011 w Super-Pharm błyszczyki będą w promocji za 15,99zł z 19,99zł :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o niespamowanie adresami swoich blogów! Sama tego nie robię i z mojej strony nie jest to mile widziane...